Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 12 do 18-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30          
75 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA A

 
08:45          
55 min

SPINNING

Artur Bogusz

SALA C

 
09:00
55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

55 min

TBC

Joanna Zabłocka-Leonowicz

SALA B

55 min

TBC

Patrycja Pałasz

SALA B

55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

   
09:30          
55 min

TBC

Iza Strzelczyk

SALA B

 
10:00
55 min

SENIORfit

Monika Holc

SALA B

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia Żytko

SALA B

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja Pałasz

SALA B

55 min

SENIORfit

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

PILATES & STRETCHING

Monika Holc

SALA B

 
75 min

JOGA

Patrycja Pałasz

SALA A

         
55 min

TBC

Krystian Gronek

SALA B

10:30          
55 min

ROLLOWANIE&STRETCHING

Monika Holc

SALA A

 
55 min

STEP

Iza Strzelczyk

SALA B

55 min

TRAMPOLINY

Monika Gorczyczewska

SALA C

11:00
75 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA B

55 min

MAMA BABY GYM

Kasia Żytko

SALA B

75 min

JOGA

Ania Choreń

SALA B

55 min

MAMA BABY GYM

Kasia Żytko

SALA B

75 min

JOGA

Ania Choreń

SALA B

 
55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Krystian Gronek

SALA B

11:30          
45 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI

Monika Gorczyczewska

SALA C

 
11:40          
55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

 
12:00  
55 min

FORMA W CIĄŻY

Kasia Żytko

SALA B

 
55 min

FORMA W CIĄŻY

Kasia Żytko

SALA B

     
16:30
55 min

TBC

Patrycja Pałasz

SALA B

 
55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Monika Witulska

SALA B

 
55 min

TBC

Patrycja Pałasz

SALA B

   
17:00            
55 min

TBC

Iza Strzelczyk

SALA B

17:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja Pałasz

SALA B

55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Monika Holc

SALA B

55 min

TBC

Monika Witulska

SALA B

55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja Pałasz

SALA B

   
18:00
55 min

TABATA

Krystian Gronek

SALA A

55 min

TBC

Monika Witulska

SALA A

45 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI

Monika Gorczyczewska

SALA C

55 min

TRAMPOLINY

Agnieszka Grygalewicz

SALA C

55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Krystian Gronek

SALA A

 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza Strzelczyk

SALA B

 
55 min

TRAMPOLINY

Monika Gorczyczewska

SALA C

55 min

ZUMBA

Oktawian Zagórski

SALA A

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza Strzelczyk

SALA A

   
18:30
55 min

TBC

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia Żytko

SALA B

55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Monika Holc

SALA B

55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Patrycja Choińska

SALA B

   
19:00
55 min

SPINNING

Marek (Sajmon) Jędrzejewski

SALA C

55 min

PILATES & STRETCHING

Monika Witulska

SALA A

55 min

SPINNING

Marek (Sajmon) Jędrzejewski

SALA C

55 min

SPINNING

Artur Bogusz

SALA C

55 min

SPINNING

Marek (Sajmon) Jędrzejewski

SALA C

   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Krystian Gronek

SALA A

55 min

SPINNING

Paweł Mamcarz

SALA C

55 min

TABATA

Monika Holc

SALA A

55 min

STEP

Iza Strzelczyk

SALA A

55 min

TBC

Krystian Gronek

SALA A

19:30
55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

TBC

Iza Strzelczyk

SALA B

55 min

TBC

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

TABATA

Roman Drabik

SALA B

   
20:00
74 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA A

55 min

HI DANCE

Nasser Naji

SALA A

75 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA A

55 min

PILATES & STRETCHING

Joanna Zabłocka-Leonowicz

SALA A

55 min

ROLLOWANIE&STRETCHING

Patrycja Choińska

SALA A

   
55 min

TRAMPOLINY

Agnieszka Grygalewicz

SALA C

55 min

SPINNING

Paweł Mamcarz

SALA C

 
55 min

SPINNING

Artur Bogusz

SALA C

 
20:30
75 min

FIGHT CLASS

Roman Drabik

SALA B

55 min

TRENING HIIT

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Iza Strzelczyk

SALA C

55 min

TRENING HIIT

Agnieszka Ronge

SALA B

75 min

FIGHT CLASS

Roman Drabik

SALA B

   
   
75 min

FIGHT CLASS

Roman Drabik

SALA B

   
21:00  
55 min

TBC

Nasser Naji

SALA A

 
55 min

TBC

Joanna Zabłocka-Leonowicz

SALA A

     
21:15
55 min

ZUMBA

Oktawian Zagórski

SALA A

           
← →