Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30          
75 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA A

 
09:00
55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

55 min

TBC

Kasia Żytko

SALA B

55 min

TBC

Patrycja Pałasz

SALA B

55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

   
09:30          
55 min

TBC

Iza Graś

SALA B

 
55 min

TRAMPOLINY

Monika Gorczyczewska

SALA C

10:00
55 min

SENIORfit

Monika Holc

SALA B

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia Żytko

SALA B

55 min

PILATES & STRETCHING

Patrycja Pałasz

SALA B

55 min

SENIORfit

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

PILATES & STRETCHING

Monika Holc

SALA B

 
75 min

JOGA

Patrycja Pałasz

SALA A

         
55 min

TBC

Krystian Gronek

SALA B

10:30          
55 min

ROLLOWANIE&STRETCHING

Monika Holc

SALA A

 
55 min

STEP

Iza Graś

SALA B

45 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI

Monika Gorczyczewska

SALA C

11:00
75 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA B

55 min

MAMA BABY GYM

Kasia Żytko

SALA B

75 min

JOGA

Ania Choreń

SALA B

55 min

MAMA BABY GYM

Kasia Żytko

SALA B

75 min

JOGA

Ania Choreń

SALA B

 
55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Krystian Gronek

SALA B

11:40          
55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

 
12:00  
55 min

FORMA W CIĄŻY

Kasia Żytko

SALA B

 
55 min

FORMA W CIĄŻY

Kasia Żytko

SALA B

     
16:30
55 min

TBC

Patrycja Pałasz

SALA B

 
55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Monika Witulska

SALA B

       
17:00            
55 min

TBC

Iza Graś

SALA B

17:30
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja Pałasz

SALA B

55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

55 min

TBC

Monika Witulska

SALA B

55 min

TBC

Monika Holc

SALA B

     
18:00
55 min

INTERWAŁ

Krystian Gronek

SALA A

55 min

TBC

Monika Witulska

SALA A

55 min

TABATA/STRETCHING

Monika Holc

SALA A

55 min

STEP

Iza Graś

SALA A

55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Krystian Gronek

SALA A

 
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza Graś

SALA B

 
55 min

TRAMPOLINY

Monika Gorczyczewska

SALA C

45 min

TRAMPOLINY DLA DZIECI

Monika Gorczyczewska

SALA C

55 min

TRAMPOLINY

Monika Gorczyczewska

SALA C

   
18:30
55 min

TABATA/STRETCHING

Roman Drabik

SALA B

55 min

ROZCIĄGANIE DO SZPAGATU

Monika Holc

SALA B

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kasia Żytko

SALA B

55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Monika Holc

SALA B

55 min

TBC

Patrycja Pałasz

SALA B

   
19:00
55 min

FAT BURNING Dance

Krystian Gronek

SALA A

55 min

PILATES & STRETCHING

Monika Witulska

SALA A

55 min

SPINNING

Marek (Sajmon) Jędrzejewski

SALA C

55 min

ROZCIĄGANIE DO SZPAGATU

Iza Graś

SALA A

55 min

INTERWAŁ

Krystian Gronek

SALA A

   
55 min

SPINNING

Marek (Sajmon) Jędrzejewski

SALA C

55 min

SPINNING

Marek (Sajmon) Jędrzejewski

SALA C

 
55 min

SPINNING

Dorota Jędrzejewska

SALA C

 
19:30
55 min

TBC

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

BODY PERFECT - SZTANGI

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

TBC

Iza Graś

SALA B

55 min

TBC

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja Pałasz

SALA B

   
20:00
75 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA A

55 min

HI DANCE

Nasser Naji

SALA A

75 min

JOGA

Piotr Filanowski

SALA A

55 min

PILATES & STRETCHING

Iza Graś

SALA A

     
 
55 min

SPINNING

Marek (Sajmon) Jędrzejewski

SALA C

 
55 min

SPINNING

Dorota Jędrzejewska

SALA C

20:15
75 min

FIGHT CLASS

Roman Drabik

SALA C

           
20:30
55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

TRENING HIIT

Agnieszka Ronge

SALA B

55 min

BRZUCH,UDA i POŚLADKI

Iza Graś

SALA C

55 min

TRENING HIIT

Agnieszka Ronge

SALA B

     
   
55 min

FIGHT CLASS

Roman Drabik

SALA B

 
21:00  
55 min

TBC

Nasser Naji

SALA A

 
55 min

TBC

Iza Graś

SALA A

     
← →